A zimi?

Nedavno sam vodio razgovor o zimskoj apstinenciji od nudistickih plaza. I cuo sam razlicite oblike zamene: zatvoreni bazeni, kucni nudizam, odlazak u toplije krajeve... Kako vi provodite ove hladne dane? Je li vam hladnoca zamrzla ideje o golisavosti? Svakako da vas necemo zateci gologuze na ulici. :)

This topic was edited
RE: A zimi?

Interesantna tema. Madjari su jako lepo organizovani. Imaju u Budimpesti neku vrstu banje zapravo Aquaworld gde se natruisti okupljaju tokom cele godine. To je neki SPA centar evo linka pa to nam nije daleko neka neko poseti. Mi smo dobili poziv od prijatelja pa mozda i skocimo posle praznika.
https://www.navke.hu/index.php?main=program&lang&year=2012&pr=miki
Pozdrav

This post was edited
RE: A zimi?

Interesantan predlog, hvala sto si podelio sa nama ovaj link. Nesto slicno postoji i kod nas, kako sam cuo, ali to je vise u privatnoj organizaciji. Kako ostali provode zimu? Nije valjda da moramo da idemo u inostranstvo samo da bismo se skinuli?

This post was edited
RE: A zimi?

Znam da su bili neki pokusaji ali mislim da nije nista od toga sprovedeno u delo. Ada Ciganlija je idealno mesto i mislim da bi trebalo da se organizuju neke aktivnosti tamo. Da se napravi neki kafic- klub gde bi mogli da se okupljamo i leti i zimi za pocetak. Isto kao sto sahisti, motoristi, penzioneri........ imaju svoje klubove gde se okupljaju i druze, organizovano putuju, organizuju recimo docek N.G. itd. Naravno to iziskuje odredjena ulaganja i vremena i novca ali verujem da ima ljudi koji su spremni na to. Mi jedva imamo vremena da u toku leta odemo 5-6 puta na Adu Ciganliju zbog prirode posla a godisnji odmor provodimo na Adi Bojani a ni finansisjski ne mozemo ali da je drugacija situacija mi bismo tako nesto uradili. Supruga i ja smo nekoliko puta pricali o tome. Ako se neko odluci na tako nesto voleli bismo da nas kontaktira i mi bismo ucestvovali u tome koliko nam finasije i vreme dozvoljavaju.
Pozdrav

This post was edited
RE: A zimi?

Predlog je, verujem, rado prihvacen od svih nudista, ali sa druge strane postoji nerazumevanje nadleznih, kao i potencijalnih organizatora. Znam da je SC Pinki u Zemunu odbio predlog da se omoguci nudistima da se u odredjenim terminima kupaju tamo. Mislim da bismo trebali sami da se organizujemo, ako cekamo na ostale, necemo se ovajditi. Nudisticki kafici, putovanja i doceci Nove godine zvuce fenomenalno, zar ne? Mada sa za to treba poci preko granice. :P

This post was edited